Is er iets te doen tegen hypersomnie?
Geplaatst op: 17-06-2011 | 11:16
Geplaatst op: 24-06-2011 | 11:21
Geplaatst op: 21-07-2011 | 16:47
Beste M.v.d. Heuvel .ik ben Reiki behandelaar en heb in het verleden die mensen kunnen ondersteunen met hypersommie ook een client die nacolpsie had,het is zeker de moeite waart om div. reiki behandelingen te doe,ik ben bereikbaar onder de praktijk de stille kracht .
M.V.G. Frederico.
Geplaatst op: 03-10-2011 | 03:01
Schüssler celzouttherapie en Reiki kunnen mogelijk goed helpen in uw geval. U merkt hierbij waarschijnlijk vrij snel of het bij uw probleem past.
Als 'vage klachten therapeut' weet ik echter ook dat er voor moeilijk te diagnostiseren klachten zoals de uwe, een eindeloze variatie van oorzaken kan zijn. Zijn de verstoringen energetisch, dan kan Reiki bijvoorbeeld goed helpen. Is het een tekort (of overschot) aan bepaalde veel in het lichaam voorkomende bouwstoffen dan is inderdaad Schüssler therapie een goed alternatief. De stoffen die hierbij meespelen zijn voornamelijk combinaties van enerzijds natrium, kalium, calcium, magnesium en ijzer, met aan de andere kant fosfor, zwavel, cloor en fluor en nog een siliciumpreparaat. Als die therapie niet de gewenste resultaten oplevert, is er nog een groot aantal andere stoffen die mogelijk te veel of te weinig aanwezig zijn. De zoektocht is dan meestal wel langduriger en daardoor iets prijziger. De voorgaande therapieën zijn van harte aanbevolen; mocht dat de problemen niet geheel oplossen, neem dan eens contact op voor een oriënterend gesprek, telefonisch of op mijn inloopspreekuur.
Succes!